Faydalı Bilgiler

Lisser Cosmetic

Genetiğe ve yaşam tarzına bağlı olarak kişiden kişiye farklılık gösterse de, yaşlanmanın ilk belirtilerini farkedeceğiniz zaman 20’li yaşlardır. Önlem almaya o yaşlarda başlarsanız, kırışıklık ve çizgilerle de daha geç tanışırsınız. İşte yaşlanmaya karşı 7 Altın ipucu:

 1. Su Tüketin!!
 2. Aralıklı Bağırsak ve Karaciğer Detoksu Yapın!!
 3. Düzenli ve Rutin Uyku Düzeni Oluşturun!!
 4. Tütün ve Tütün Ürünleri Kullanmayın!!
 5. Cildin Yıpranmasını Engelleyen; A, C ve E Vitaminleri Tüketin!!
 6. Stresten Uzak Durun!!
 7. Bol bol Gülümseyin, Enerjinizi Yüksek Tutun!!
Lisser Cosmetic

Her daim genç kalmanın yolu beslenmenizde yapacağınız değişikliklerden ve beslenmenize ekleyeceğiniz bazı besinlerden geçiyor. Peki bunun için doğru beslenme nasıl olmalı? İşte öneriler:

 1. Sebze
 2. Yeşil Çay
 3. Zeytin Yağı
 4. Keten Tohumu
 5. Nar
Lisser Cosmetic

Kusursuz bir cilde uyanmak birkaç önemli adımda gerçekleşir. Hepimiz kusursuz, ışıltılı bir cildin hayalini kurarız , ancak sürekli olarak raflara çıkan yeni ürünler ve internette sonsuz görünen cilt bakımı tavsiyeleri ile, sizin için en iyi sonucu verecek cilt bakım rutinini bulmak her zaman kolay değildir. İşte öneriler:

 1. Tavsiyelere dayalı yapılan kullanımlardan kaçının.
 2. ‘‘Kişi kendinin doktorudur “ demeyin.
 3. “En pahalısı en iyisidir “ diye düşünmeyin.
Lisser Cosmetic

En büyük doğru bilinen yanlışlardan birisi ise başlama zamanı ile ilgilidir.Herkes çalışmalara 40 yada 50 yaşlarından sonra başlanması gerektiğini düşünsede aslında bu çalışmaların net bir başlangıç tarihi yoktur.Ancak başlanması gereken yaş kesinlikle çok daha erken olmalıdır.Yaş ilerledilçe hücre yenilemeleri yavaşlayacağı için hücre yenilenmesinin daha aktif olduğu 20-30 yaş arası başlanması cilt problemlerinin tedavisi için kolaylaştırıcı olacaktır.

Lisser Cosmetic

Koenzim Q10 nedir sorusunun cevabına kısaca “Vücudun doğal olarak ürettiği bir bileşendir.” yanıtını verebiliriz. Vitamine benzeyen bir yapıya sahip olup aynı zamanda dışarıdan takviye olarak alınabilir. Vücut hücrelerimiz; gelişmek, çeşitli etkenlere karşı korunmak ve işlevlerini sürdürebilmek için bu bileşene ihtiyaç duyar. Aynı zamanda bileşen, organları çeşitli hasarlardan koruması ile bilinir.

Koenzim Q10’in başlıca görevlerinden biri de enerji üretimi sağlamaktır. Hücre mitokondrisinde yer alan bu bileşen, gün içerisinde daha zinde ve canlı kalmanıza yardımcı olur. Böylece en yoğun tempoda bile işlerinizi tamamlayabilir; günün geri kalanında da yüksek enerjiye sahip olabilirsiniz.

Lisser'in olağan üstü etkisine şahit olmak,
ve eşsiz bir deneyim yaşamak için bizimle iletişime geçin...