Lisser sağlıklı, ışıltılı ve canlı bir cilt için uzun süreli nemlendirme gücüne sahip, yaşlanma karşıtı kremidir. Gün içerisinde birçok kez maruz kalınan zararlı UV ışınları, zamanla cildi kurutmaya başlar. Kuruyan cilt, incelerek sarkma ve lekelenme problemini beraberinde getirir.

Tek bir adımda cildinizi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Gün geçtikçe, selülit görünümünde gözle görülür bir azalma sağlar. Dolgu, yüz gerdirme veya astırma… Daha gergin ve sıkı bir cilt için başvurabileceğiniz pek çok cerrahi müdahale bulunuyor anca bunun için neşter altına yatmak istemeyebilirsiniz.

30’lu yaşlarımızdan sonra vücudumuzda kollajen üretimi, hücre yenilenmesi ve yağ üretimi yavaşlar. Kollajen üretiminin yavaşlaması ile cildimizin nem seviyesi ve elastikiyeti azalır. Böylece; göz kenarlarında, dudak çevresinde, alında, boyun ve çene altında daha belirgin olmak üzere kırışıklıklar meydana gelir.

Lisser özel formülü sayesinde yaşlanma ve kırışıklık önleyici ve geçirici etkisi ile sizlerin hep genç kalmanızı sağlayacaktır.